Turniej Mentos Sour Cup Minecraft

mentos-sour-cup-minecraft

Po miesiącu świeżych rozgrywek w Fortnite, przyszedł czas na kwasy w turniejach Mentos Sour Cup Minecraft! Dla uczestników przygotowano 4000 złotych.

Na przełomie lutego oraz marca marka Mentos Pure Fresh zorganizowała dwa turnieje w Fortnite, w których wzięło udział aż 3000 graczy, wypełniając rozgrywki po brzegi. Duety, które zaprezentowały najświeższą grę na wyspie Athena wzbogaciły się o główną nagrodę w postaci 3000 złotych, zaś cała pula nagród wyniosła aż 14.000 zł.

Rozgrywki Mentos Sour Cup Minecraft odbędą się w dobrze znanym trybie “bedwars” na mapie specjalnie przygotowanej pod to wydarzenie. Jest to niepowtarzalna lokacja, z motywem przewodnim w postaci produktów Mentos Sour, oczywiście z zachowaniem wszystkich turniejowych zasad. Wydarzenie zostało podzielone na cztery rundy, z czego w każdej z nich będzie można wygrać łącznie okrągły 1000 złotych.

Harmonogram rozgrywek wygląda następująco:

  • Pierwszy turniej: 31 marca – 1 kwietnia
  • Drugi turniej: 7 – 8 kwietnia
  • Trzeci turniej: 21 – 22 kwietnia
  • Czwarty turniej: 28 – 29 kwietnia

Zapisy do pierwszych rozgrywek już wystartowały i są prowadzone na serwerze Discord – Mentos Sour Cup Minecraft. Finały każdej z rund będą transmitowane na kanale Natalii “NOLIF” Marczak w serwisie YouTube.

Marka Mentos to ikona świeżości, która od 90 lat odświeża ludzi na całym świecie. Kultowe cukierki do żucia w rolce oraz gumy do żucia uwielbiane są przez zaawansowanych graczy oraz amatorów okazjonalnej rozrywki.

Serwis komputerów, laptopów, usługi informatyczne.