Strona głównaAktualnościValorant Champions Istanbul, karnet i kolekcja.

Valorant Champions Istanbul, karnet i kolekcja.

VALORANT: Epizod 5, Akt 2 przybywa wraz z nowym karnetem bojowym oraz kolekcją upamiętniającą nadchodzące VALORANT Champions Istanbul.

Warszawa, 23 sierpnia 2022 r. — Wkrótce rozpocznie się Akt 2 Epizodu 5 VALORANT. Dla graczy standardowo została przygotowana kolejna przepustka bojowa, dzięki której poszerzą swoją kolekcję o nowe skórki. Oprócz nowych malowań do broni, znajdą się również nowe spraye, karty i przywieszki. Co więcej, przez limitowany okres gracze bedą mogli zakupić przedmioty z kolekcji Champions, z których 50% zysku trafi do rąk profesjonalnych graczy mierzących się w VALORANT Champions w Istanbule.

 
Przepustka drugiego aktu skupiona jest wokół legend i mitów. Na przykład spray Hit in the Ankle jest związany ze starożytnymi rzeźbami i dziełami sztuki przedstawiającymi Achillesa. Pistolet Kiss the Frog jest oczywiście nawiązaniem do słynnej opowieści o Księżniczce i Żabie. The Anansi Buddy z kolei jest inspirowany wieloma folklorystycznymi opowieściami o pająku o tej samej nazwie. Nowe kolekcje skórek do broni to: Immortalized, Piedra del Sol oraz Premiere Collisions

Gracze, którzy chcą otrzymać więcej nagród, a nie tylko te zawarte w darmowej wersji, będą mogli ulepszyć Przepustkę bojową za pomocą Valorant Points (VP).

Tak, jak miało to miejsce podczas ostatniego turnieju rangi Champions, do sklepu trafi również nowa kolekcja honorująca to wydarzenie. Oprócz przywieszki, tytułu oraz karty, gracze będą mogli zabrać na pole walki ewoluujące skórki do phantoma oraz broni do walki wręcz. Skórki Champions reagują na osiągany przez gracza wynik, dostosowując swój wygląd co każde pięć zabójstw aż do maksymalnego, piątego poziomu osiąganego po 25 fragu.

Cena zestawu to: 6265 VP, 50% zysku ze sprzedaży zostanie przekazane dla graczy biorących udział w turnieju.

Więcej informacji o VALORANT można znaleźć na oficjalnej stronie gry: https://playvalorant.com/pl-pl/

O grze VALORANT

VALORANT to tworzona przez Riot Games oparta na różnorodnych postaciach taktyczna strzelanka 5 na 5 na PC. Jej premierę w większości regionów świata zapowiedziano na lato 2020. VALORANT to precyzyjna i zabójcza gra sieciowa z doskonale odwzorowanym strzelaniem, różnorodnym arsenałem, agentami o unikatowych umiejętnościach i z mapami stworzonymi z myślą o rywalizacji, zapewniającymi tysiące godzin rozgrywki.

VALORANT to gra darmowa, zoptymalizowana w taki sposób, by była grywalna na najróżniejszym sprzęcie PC, dzięki czemu mnóstwo graczy będzie mogło ze sobą rywalizować. Wykorzystanie najwyższej jakości serwerów i globalnej infrastruktury oraz odpowiednia technologia do walki z oszustami świadczą o tym, że Riot Games chce zachować najważniejsze zasady taktycznych strzelanek i zadbać o integralność rywalizacji płynącej z rozgrywki.

O Riot Games

Firma Riot Games powstała w 2006 r., aby projektować, wydawać i wspierać najbardziej skupione na graczach gry na świecie. W 2009 r. Riot wydał swój debiutancki tytuł, League of Legends, który spotkał się z międzynarodowym uznaniem. League osiągnęło status najpopularniejszej gry PC na świecie i jest kluczowym mechanizmem napędzającym dynamiczny rozwój e-sportu.

League wchodzi już w swoją drugą dekadę istnienia, a Riot dalej rozwija grę, jednocześnie zapewniając graczom nowe wrażenia za sprawą takich tytułów, jak VALORANT, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics, League of Legends: Wild Rift oraz gier będących wciąż w produkcji. Jednocześnie świat Runeterry jest przybliżany szerszej publice poprzez projekty multimedialne łączące muzykę, komiksy, telewizję i inne formy przekazu.

Założona przez Brandona Becka i Marca Merrilla firma Riot ma swoją główną siedzibę w Los Angeles w Kalifornii i zatrudnia przeszło 2500 pracowników w ponad 20 biurach na całym świecie.

Podobne artykuły