XPG moduł pamięci CASTER DDR5

XPG CASTER DDR5

XPG ogłasza najnowszą serię DRAM – XPG CASTER DDR5. Pamięci dostępne będą w wersji z podświetleniem oraz bez, osiągają przepustowość 7000 MT/s, a dla zwiększenia stabilności i niezawodności zostały wyposażone w układy On-Die PMIC (Power Management Integrated Circuit) i ECC (Error Correcting Code). Oba warianty mają pojemność 16 GB.

Wydajność nowej generacji

XPG CASTER to nowa generacja pamięci DDR5, która osiągając 7000 MT/s wykazuje ponad dwa razy większą prędkość od standardowej pamięci DDR4. Dzięki niesamowicie szybkiemu transferowi danych, użytkownicy będą mogli cieszyć się większą płynnością i bezproblemowością w grach. Wsparcie Intel® XMP 3.0 umożliwia niezwykle proste podkręcanie, które pozwala użytkownikom uniknąć kłopotliwych ustawień BIOS-u i niekończących się regulacji parametrów.
Dzięki wbudowanemu On-Die ECC, moduł może korygować błędy w czasie rzeczywistym, a Power Management Integrated Circuits (PMIC) zwiększa stabilność i niezawodność działania.

pamiec-ddr4-xpg-caster

Styl z przyszłości

Dzięki stalowoszarym radiatorom, trójkątnemu podświetleniu RGB i opływowym kształtom, seria XPG CASTER DRAM emanuje wyrafinowaniem i futurystyczną stylistyką. Użytkownicy mogą dostosować oświetlenie do swoich preferencji, wybierając spośród różnych efektów (statyczny, oddychający, kometa). Dzięki trybowi muzycznemu, możliwa jest również synchronizacja z ulubionymi utworami. Obsługa jest możliwa za pomocą dedykowanego oprogramowania sterującego RGB.

Nowy XPG HUNTER DDR5

Poza zaprezentowanym CASTER DDR5, XPG zapowiada wprowadzenie  na rynek zupełnie nowej pamięci – XPG HUNTER DDR5. Jest on następcą modułu o tej samej nazwie z serii DDR4 i oferuje ulepszoną wydajność 5200MT/s oraz odświeżoną konstrukcję radiatora.

O XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) zostało założone przez ADATA w celu dostarczania produktów o wysokiej wydajności dla graczy, profesjonalistów esportowych i entuzjastów technologii. Jesteśmy zaangażowani w rozwój produktów, które zapewniają ekstremalną wydajność i dlatego ściśle współpracujemy ze społecznością graczy i esportowców, aby uzyskać wgląd w rzeczywiste potrzeby użytkowników. Oferujemy pełną gamę produktów – od systemów, komponentów, peryferiów – po urządzenia i tworzymy je z myślą o najwyższych standardach stabilności, niezawodności i wydajności. Tworzymy również produkty o bardzo atrakcyjnym wzornictwie, które przyniosły nam kilka prestiżowych międzynarodowych nagród, takich jak “iF Design” czy “Good Design”. Poza produktami, odgrywamy aktywną rolę w sponsorowaniu i wspieraniu wydarzeń i drużyn esportowych na całym świecie, aby zapewnić ekstremalne wrażenia z gier na najwyższym poziomie.

Serwis komputerów, laptopów, usługi informatyczne