GryEVE OnlineEVE Online 08: SOE Epics Arc

EVE Online poradnik

EVE Online 08: SOE Epics Arc

Po ukończeniu misji dla agentów treningowych, świat gry stoi dla ciebie otworem, jeżeli jednak masz ochotę przed rozpoczęciem poszukiwania swojego wymarzonego zajęcia, pobawić się jeszcze z fabułą, masz do dyspozycji serię pięćdziesięciu połączonych misji zwanych The Sisters of EVE Epic arc: Blood-Stained Stars. Jest to fabularyzowana opowieść o zależnościach między rasami w grze, która przeciąga gracza, po przestrzeniach największych imperiów HISEC’a. Większość z tych misji można spokojnie ukończyć fregatą, jednak kilka z ostatnich, zwłaszcza „Burning Down the Hive”, czy „Our Man Dagan”, wymagać może cruisera, lub towarzystwa.

eve online sister alitura Aby rozpocząć te misje, trzeba udać się do biura Sisters of EVE w układzie Arnon IX – Moon 3 i porozmawiać z agentem – Sister Alitura (można ją wyszukać w okienku people&places lub zalinkować wpisując w oknie chatu).

Warto ostatnie misje wykonać w małej flocie z kilkoma przyjaciółmi, wspólna gra bardzo umila i ułatwia rozwiązywanie problemów.

Angielskojęzyczny dokładny opis misji krok po kroku.

https://wiki.eveuniversity.org/The_Blood-Stained_Stars